Język angielski English teacher Targówek solidnie konwersacje

70,00 zł

inne


Język Krynica-Zdrój, angielski Krynica-Zdrój, English Krynica-Zdrój, teacher Krynica-Zdrój, Targówek Krynica-Zdrój, solidnie Krynica-Zdrój, konwersacje Krynica-Zdrój

angielki Krynica-Zdrój, teacher Krynica-Zdrój, korepetycje Krynica-Zdrój

Witam serdecznie, uwielbiam prowadzić ciekawe rozmowy z ciekawymi ludźmi - wierzę, że jesteś jedną z takich osób, jeśli trafiłeś/aś właśnie na mój profil.
Chętnie porozmawiam z Tobą w języku angielskim - stawiam na speaking/umiejętności komunikacyjne - możemy rozmawiać na konkretne tematy/luźne rozmowy/mogę zasugerować jakąś tematykę - mam masę materiałów wykonanych i wymyślonych samodzielnie:
-karty konwersacyjne, fotografie, odgrywanie roli na podstawie materiału stymulującego, poszukiwanie rozwiązania na różne problemy dzisiejszego świata i wiele innych) - będzie o czym rozmawiać ;-)
Oczywiście możemy też korzystać z podręcznika proponowanego przez konkretne wydawnictwo.
Poza tym mogę z Tobą rozwijać słownictwo/gramatykę/umiejętność słuchania (również przy okazji mówienia) - jestem elastyczny i chętnie posłucham, w jaki sposób chciałbyś/chciałabyś poszerzać swoje umiejętności językowe i jak mogę Ci pomóc.
Jestem również chętny na przygotowanie Cię do egzaminów - matura (podstawowa, rozszerzona - jestem egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty), FCE, CAE - preferuję zajęcia z młodzieżą i dorosłymi, zwłaszcza z osobami pełnymi zapału do rozwijania się i otwartych na zmiany ;-)
Każdą osobę traktuję indywidualnie i staram się dobierać odpowiednie materiały. Wkładam dużo pracy w przygotowanie jak i przeprowadzenie zajęć. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.
Zapraszam serdecznie na zajęcia do mnie lub online.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 462

nr ogłoszenia: 22612